1. salman می‌گه:

  با سلام به نظرمن این دخترا رو باید زنده به گور کرد .وکثیفترین حیوانهای دنیا محسوب میشوند(به اینها نمی توان انسان گفت)بی فرهنگ ترین ها هستند حالا ببین اون دنیا چی مکشند لعنت تمامی انسانها به این دخترای بی حجاب و ایدزی لعنت به دخترای خیابانی بد بختها طعم زندگی سالم به دلتون میمونه نفهما اون دختری که حجاب نداره از چارپایان بدتره خود نمایی میکنه اصلا با خودت قکر کردی که از یه قطره آب کثیف ده دنیا آمده ای حیف اون یه قطره آب برا شما (((در ضمن در آخر از دخترای با حجاب و مودب کمال تشکر را دارم اجرشون با خانم فاطمه زهرا(س)شبهای قدره ما رو هم از دعاهای خیرتون بی نصیب نکنین التماس دعا برا سلامتی و تعجیل در ظهورش طلوات.اللهم صل علی محمد وآل محمد.

 2. salman می‌گه:

  ببخشید، که، یه خورده غلط املائی دارم به خاطر اینکه خیلی از دست این چهارپایان ناراحتم مرگ بر آمریکا واسرائیل مرگ بر هدایت کننده این چهار پایان.

 3. salman می‌گه:

  هر که پیشنهاد و انتقاد داره میتونه میل بفرسته
  b.salman8@yahoo.com

 4. m.p می‌گه:

  خدا به این دختر ها لعنت کنه.بعدا” میگن چرا جوونا به فساد اخلاقی میوفتن.بیان اینا رو جمع کنن.

 5. پریهان می‌گه:

  با سلام
  فکر نمبکنید که خیلی غیر منصفانه قضاوت میکنید و نظر میدید… فکر می کنید این آدمها از اینکه تن فروشی می کنند خوشنودن ؟فکر می کنید براشون سرگرمی ؟؟ باید دید که چه شرایظی باعث شده اینها به این راه کشیده بشن … راجب اینکه باعث انحراف دیگران می شنن هم بحث دیگه ایه تو دنیا خیلی چیزا هست که آدم به انحراف می کشونه .. این دست خود آدمه که باید خودشو حفظ کنه یا آلوده بشه… منم مثل شما از دیدن این صحنه ها تو کشورمون ناراحتم .. اما باید دید علت چیه ؟؟؟

 6. پوران می‌گه:

  سلام کورک وقتی بدنیا می آ ید پاک است در سن هویت یابی از دوازده سالگی با بیست سالگی هویت خود را انتخاب می کند در این دوران بین کلاس های درسی که فاصله است وقت بیکاری گذاشتهاند و اکثر نوجوانان در بیرون از مدریه وخانه هستند می توان ساعت بی کاری را با آموزش و استعداد یابی در همان مدرسه و آگاهی از بزرگان و مشاهیر ایران و زندگی نامه بزرگان دین و ……آنها را در هویت یابی کمک کرد

 7. AMIR می‌گه:

  سلام
  ایا وقتی کسی مریض می شود بیمار را باید از بین برد یا بیماری را؟
  پس کسانی که مسوال هستند از هر نهادی دولتی یا اجتماعی باید این بیماری را شناسایی و از بین ببرند نه این که بیماران را جمع اوری کنیم؟
  هزینه حذف بیمار بیشتر است ؟ یا حذف یک بیماری

 8. AMIR می‌گه:

  بیایید به درد دل اونها گوش بدهیم بعد قضات کنیم که چرا؟…..
  بی پولی وفقر و
  نهاد گسسته خانواده و
  بی توجهی و کمبود محبت والدین
  شرایط سخت ازدواج و
  موارد دیگر ……
  دادن امار درست ولی بهتره همراه امار یه بررسی دقیق هم بشه که چرا این امار بوجود اومده؟ وچه باید کرد؟

 9. محمد می‌گه:

  باسلام
  هیچکس کار این خانم هاراتائیدنمیکند
  ولی بایددید اشکال کجاست. اونم توی
  کشوربظاهراسلامی
  این عمل بدهست امافاجعه نیست . . .
  فاجعه اونجاست که دزدیهای میلیاردی
  انجام میگیره وباعث فقرتوجامعه میشه
  وکسی هم صداش درنمیاد
  واقعآخنده دارهستش

 10. امیر می‌گه:

  سلمان تو که از اینا بدت میاد.چرا همش میای اینارو مبینی؟ها؟ها؟

 11. tarane می‌گه:

  سلام دوستان.حالاشماچه گیری دادیدبه تیپ ما؟روزی هزارتاازشما پسراالتماس ماهارومیکنیدیادتون رفته!به قول محمداقابه فکربدبختیادیگه جامعه که اخرش این شده بگردیدبابا.

 12. بهروز می‌گه:

  به خدا من موندم این افرادمملکتی چه طوری میخوان جواب این همه دروغ وبدی که درحق این مردم مظلوم کردندرو بدن.اخه اونا که دردفقروبدبختی رونچشیدند که بدونند چقدرسخته.دلم واقعا واسه این جوونای ناز میسوزه .فقط واسه اینکه یه عده پول پرست که اون بالا نشستند وحرمت هیچی رو ندارند و۲۴ساعته دم از دین و عدالت و….میزنند ماباید این همه سختی رو تحمل کنیم.تاحالا شده ازخودشون بپرسندواقعا ماواسه این نسل چه کار کردیم،فقط یاد گرفتندبه دروغ آمار بدند.خداازشون نگذره.منی که امروز توجامعه دارم له میشم واسه اینه که یکی دیگه داره ازحق من ماشین میلیاردی سوارمیشه،سفرهای خارجی و… حرف واسه گفتن زیاده دل ما جوونا پردرده.قربون خدابرم که چه صبری داره.ولی تموم میشه ،یه روزی تموم میشه.

 13. حمیدرضا می‌گه:

  فرمایش پیامبر در۱۴۰۰سال پیش:ازدری که فقرمیاد ازدردیگه دین میره.نمیخوام کاراین افرادونوجیه کنم ولی ای کاش بعضیا اینقدربیرحمانه قضاوت نکنند.تاحالا پای صحبت چندنفر ازاینا نشستین که بدونین چرا تن به خودفروشی میدن.آره واسه سیرکردن شکم خودشون وبچشون.بااین مملکتی که فقط اسم اسلام یدک میکشه وهیچ خبری از عدل وعدالت نیس وروز به روز گرانی…چه کار میشه کرد.یکی ازدوستام کارمند شهرداری میگفت واسه فضای سبزمنطقه رییسشون ۲۰۰میلیون خرج کرده،ولی نفر بعدی که اومده همشو خراب کرده وبه سلیقه خودش …آدم وقتی این چیزارومیبینه وواقعادردش میاد

 14. محمد می‌گه:

  سلام دوستان به نظر من باید ریشه یابی کرد علت خیابانی شدن یک زن و دختر چیه و علت تقاضای مردان چیه؟ من فکر میکنم فقر مالی علت اصلی برای زنان و نداشتن اعتقادات و هوس بازی و تنوع طلبی برای مردان مهمترین علت ها باشه


3 + 4 =